Agata Królikowska-Trocińska

O mnie

Jestem magistrem psychologii oraz certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką Gestalt. Swoją pracę psychoterapeutyczną regularnie superwizuje.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam na licznych warsztatach, szkoleniach, treningach oraz uczestnicząc w stażach klinicznych między innymi: w Hospicjum Miejskim w Płocku, Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie, Stowarzyszeniu Lambda w Warszawie, Mazowieckim Centrum Psychiatrii Drewnica w Ząbkach. Wraz z grupą terapeutów Gestalt, w latach 2014-2015, współtworzyłam zespół Ogólnopolskiej Akcji Ugryź Problem (www.ugryzproblem.pl). W ramach projektu, organizowałam bezpłatne warsztaty i darmowe konsultacje psychoterapeutyczne na terenie całej Polski. Byłam współkoordynatorem działań akcji w Płocku i w Warszawie. W 2015 roku brałam również udział w trzeciej edycji Ogólnopolskiej Akcji Psychoedukacyjnej RE:akcja w depresji (www.reakcjawdepresji.pl), w ramach której współorganizowałam dla mieszkańców Płocka bezpłatne warsztaty dla nauczycieli („Jak pomoc uczniowi z zaburzeniami depresyjnymi?”) oraz darmowe konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne dla osób zmagających się z depresją oraz ich bliskich.

W moim poczuciu, decydując się na terapię, rozpoczynasz niezwykłą podróż, w trakcie której możesz odkryć siebie, swój potencjał, wewnętrzne zasoby i ograniczenia, które blokują Twoje działanie, swobodne funkcjonowanie i życie. Towarzyszę Ci w tym procesie, gdzie w nowy sposób możesz poczuć siebie, skontaktować się ze swoją twórczą i kreatywną energią. Podjęcie decyzji o terapii jest możliwością na przyjrzenie się samemu sobie, nawiązaniem kontaktu z ukrytymi pragnieniami, poszukaniem nowych możliwości funkcjonowania, przestrzenią na rozwój i wzrost.

Zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Płocku i Warszawie

Agata Królikowska-Trocińska
About