Jacek Dzikowski

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, terapeutą, trenerem grupowym oraz mentorem.

Ukończyłem Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredytowaną przez EAP i EAGT. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w terapii krótko i długoterminowej. Prowadzę terapię indywidualną i grupową oraz terapię par (również w systemie „para na parę” – para terapeutów z parą klientów). Mam praktykę i doświadczenie w interwencjach kryzysowych, pracy z klientami uzależnionymi, odczuwającymi lęk, depresję oraz długotrwały smutek.

Oferuję profesjonalne wsparcie w ramach konsultacji, procesów terapeutycznych oraz podczas prowadzonych przeze mnie różnych warsztatów i treningów rozwoju osobistego oraz terapii grupowej. Jako członek PTPG (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt) spełniam standardy Kodeksu Etycznego.

Moją pracę poddaję stałej superwizji a także co miesięcznym procesom interwizyjnym. Jestem człowiekiem z pasją, pełnym energii i doświadczenia. Klientom gwarantuję anonimowość, dyskrecję, szacunek i zrozumienie w bezpiecznym kontakcie terapeutycznym. Serdecznie zapraszam do spotkania.

Jacek Dzikowski
About