Lidia Bednarczyk

O mnie

Nazywam się Lidia Bednarczyk. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Regularnie pracuję z osobami przeżywającymi kryzys, doświadczającymi trudności w relacjach międzyludzkich, żyjącymi w lęku lub poczuciu straty, zmagającymi się z problemami psychosomatycznymi.

<b>Jak pracuję?</b>
W swojej pracy bazuję przede wszystkim na podejściu Gestalt. Korzystam także z wiedzy z zakresu Analizy Transakcyjnej oraz systemowego rozumienia rodziny. Za cel terapii uważam przywrócenie osobie, z którą pracuję samej siebie oraz twórczego sposobu funkcjonowanie w świecie. Dużą wagę przywiązuję do relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i szacunku do wyjątkowości każdego człowieka i jego otoczenia. Umiejętności psychoterapeutyczne doskonalę poprzez systematyczną superwizję. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym EAGT.

<b>Moje kwalifikacje</b>
Ukończyłam czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

<b>Moje doświadczenie zawodowe</b>
Pomocą psychologiczną oraz psychoterapią zajmuję się od kilku lat. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę w świetlicach socjoterapeutycznych, gdzie pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami.

<b>Prowadzę prywatną praktykę w gabinecie psychoterapii Powiśle</b>
Tu oferuję psychoterapię indywidualną krótko- i długoterminową oraz terapię par. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi.

<b>Sprawdź, czy psychoterapia jest dla Ciebie?</b>
Oferuję konsultację, w czasie której możesz zorientować się, czy i jak psychoterapia może być dla Ciebie pomocna.

Lidia Bednarczyk
About