Małgorzata Paluch

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem grupowym w trakcie procesu certyfikacji.

Swoje umiejętności doskonale w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt, który posiada akredytacje EAP European Association for Psychoterapy oraz EAGT European Association for Gestalt Therapy. Moją pracę terapeutyczną i trenerską poddaje stałej, systematycznej superwizji. Doświadczenie zdobyłam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Klinice Nerwic. Mam praktykę w interwencjach kryzysowych, pracy z klientami odczuwającymi lęk oraz długotrwały smutek. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Psychoterapia to dla mnie towarzyszenie ludziom, którzy podejmują trud twórczego poszukiwania siebie. To spotkanie w atmosferze ufności i bezpieczeństwa, które umożliwia klientowi doświadczanie siebie i swoich potrzeb. To czas i miejsce gdzie może poczuć swoją wewnętrzną siłę. To droga, której celem jest wolność, wynikająca z poszerzania własnej świadomości.

Jeśli borykasz się ze smutkiem, lękiem i masz trudności w kontaktach z ludźmi, jeśli czujesz się zagubiony lub samotny i poszukujesz sensu życia, gdy chcesz zacząć żyć w zgodzie ze sobą, chcesz ujawnić swój potencjał i przezwyciężyć ograniczenia-zapraszam do kontaktu.

Małgorzata Paluch
About